O nas

 

 

Wyobraźcie sobie moment, gdy po wielu latach organizacji profesjonalnych wyjazdów narciarskich, stajecie przed szansą stworzenia produktu idealnego i wreszcie możecie wykorzystać wszystkie Wasze doświadczenia, by nie popełnić żadnych błędów.

Przed takim wyzwaniem stanęły dwie dotychczas konkurujące ze sobą, najbardziej renomowane i najdłużej istniejące na polskim rynku firmy organizujące wyjazdy narciarskie od ponad 20 lat -  BFC  Travel i Wygoda Travel, tworząc wspólny projekt FAMILY WINTER CLUB.

Najwięksi europejscy touroperatorzy zajmują się głównie kierunkami letnimi. Na rynku wyjazdów zimowych w Alpy prym wiodą firmy, które poza kompetencjami turystycznymi, mają szeroką wiedzę narciarską. Właścicielami obu firm, które nawiązały partnerską współpracę są instruktorzy Polskiego Związku Narciarskiego, których pasją jest praktyka szkoleniowa w warunkach alpejskich. Obie firmy wprowadziły w świat narciarstwa ponad 200 tysięcy osób.

FWC to oferta, która z pewnością spełni oczekiwania WSZYSTKICH członków rodziny.

Połączyliśmy w jednym miejscu wszystko, co najlepsze:

O spokój i bezpieczeństwo w San Martino di Castrozza zadbają nasi przedstawiciele, tak by Wasze ferie przebiegły bez jakichkolwiek niespodzianek, a w przypadku narciarskich kontuzji - by pomoc była sprawna i kompetentna.

Porównajcie naszą ofertę z jakąkolwiek inną w Europie, a przekonacie się, że wszystkie elementy są wyjątkowo atrakcyjne, racjonalnie przemyślane i ekonomicznie uzasadnione.

Do zobaczenia na stoku!