Najważniejsze cechy:

 • Panoramiczny widok z balkonu
 • ok 500m od wyciągów
 • Dobry stosunek jakości do ceny

Jednym zdaniem:

Idealna rezydencja dla rodzin lubiących spędzać czas aktywnie oraz na świeżym powietrzu.

Program narciarski

Chętnych Uczestników naszych wyjazdów zapraszamy na specjalnie przygotowane atrakcje zawarte w cenie wyjazdu:

Poniedziałek- Wschód Słońca - Kawa & sztruks
Wstań z nami skoro świt i delektuj się bogactwem natury! Specjalnie otwarta dla nas gondolka i przywitanie wschodu słońca na szczycie góry. Po tym wspaniałym przeżyciu zapraszamy wszystkich na wspólny zjazd po świeżo przygotowanym stoku. Gwarantujemy niezapomniane przeżycie dla całej rodziny. W schronisku na stoku można będzie dodatkowo zakupić prawdziwe włoskie espresso

Środa - Nocna jazda
Sprawdź się w narciarstwie nocnym! Oświetlony stok i magiczna atmosfera sprawią, że będzie to bardzo udany narciarsko wieczór. Stoki otwarte od 20:00 do 22:00.

Piątek – Zawody narciarskie i rozdanie nagród
Zawody odbędą się ostatniego dnia wyjazdu. Mogą w nich wziąć udział wszyscy uczestnicy, nie tylko biorący udział w szkoleniach. Dla wszystkich dzieci (do lat 8) przewidziane zostały nagrody za udział w zawodach, a dla każdego medalisty (we wszystkich kategoriach) nagrody specjalne. Zawody odbędą się w określonych kategoriach wiekowych (w zależności od liczby zapisanych osób). Uroczyste rozdanie nagród zaplanowane zostało zaraz po zakończonych zawodach.

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez samolotowych: 

Dzień 1: zbiórka na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu, zakwaterowanie. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów>>>.

Ramowy program imprez autokarowych:

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: wykwaterowanie, wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych-wieczornych, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych. Sprawdź rozkłady jazdy>>>

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 15:00. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: wykwaterowanie do godz. 10:00.

Położenie

W centrum ośrodka narciarskiego San Martino di Castrozza, ok. 300m od dolnej stacji gondoli Col Verde, ok. 800m od Tognola i ok. 1,2 km od CES; oddalony od lotniska w Bergamo: ok. 280km, w Weronie: ok. 175km. Dojazd z Warszawy: ok. 1420 km – ok.15 h. Po drugiej stronie ulicy znajduje się przystanek ski bus.

Hotel

Trzygwiazdkowa rezydencja.  Na jej terenie znajdują się basen, sala zabaw dla dzieci, centrum wellness oraz bezpłatny dostęp do Internetu (w holu). Oficjalna kategoria***

Obiekt nie posiada usprawnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. 

Pokoje

Każdy apartament urządzony jest w typowo górskim stylu, a jego wyposażenie obejmuje telewizor z kanałami telewizji Sky, aneks kuchenny i balkon lub taras. W cenę zakwaterowania wliczona jest pościel i ręczniki, zużycie energii elektrycznej i ogrzewanie oraz sprzątanie końcowe. Apartamenty są wygodne, przestronne i funkcjonalne, bogate wyposażenie daje niezależność i poczucie swobody; dbając o każdy szczegół, aby zapewnić maksymalny komfort.

Rodzaje pokoi:
Apatramenty Monolocale (studio) – przeznaczone dla 2-4 osób o pow. ok. 25 m2 z balkonem lub tarasem, składające się z salonu z rozkładaną sofą, oddzielnej kuchni, części sypialnej z łóżkiem pietrowym oddzielonej zauwanymi drzwiami oraz łazienki z prysznicem.
Apartamenty Bilocale (apartament) – przeznaczone dla 2-4 os., z balkonem, składające się z salonu z podwójną rozkładaną sofą, zamkniętego aneksu kuchennego, dużej części sypialnej, oddzielonej od salonu drewnianymi drzwiami, podwójnym lub dwoma pojedynczymi łóżkami oraz łazienki z prysznicem.

Do dyspozycji

Bezpłatnie: WiFi, parking na zewnątrz, centrum odnowy biologicznej AquaVitalis i basenów; dla dzieci przygotowano bogato wyposażoną salę zabaw

Za dodatkową opłatą: garaż,

Kuchnia

Bez wyżywienia - wyżywienie we własnym zakresie.

Uwaga

Instrukcja dla Ubezpieczonych:
W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową.
Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki

Zakwaterowanie:
Zameldowanie Klientów od godziny 15.00
Wymeldowanie Klientów do godziny 10.00

Mapa

Cena zawiera

 • 7 noclegów
 • Skipass San Martino di Casrozza i Passo Rolle (65 km tras)
 • opiekę rezydentana miejscu
 • Pakiet Podstawowy / ubezpieczenie Signal Iduna / KL 12 000 EUR w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 10 000 PLN, Bagaż 800 PLN, obejmuje amatorskie uprawianie sportów zimowych, następstwa chorób przewlekłych, ubezpieczenie OC narciarza 10 000 EUR i ubezpieczenie sprzętu sportowego SS 2 000 PLN (więcej szczegółów >>>)
 • transport do hotelu wg wybranej oferty
  - przewóz bagażu (bagaż podręczny do 10 kg w max rozmiarach: 40x30x20cm; bagaż rejestrowany do 20 kg -1 sztuka w max. rozmiarach 149 x 119 x 171 cm; 1 para nart z kijkami lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu rejestrowanym lub podręcznym)
  Usługi transportowe, w tym transferowe będą świadczone w grupie
 • podatek VAT
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Wi-Fi w częsci wspólnej hotelu
 • wstęp do części wellness
 • zawody narciarskie z nagrodami
 • dodatkowe atrakcje narciarskie (wschód słońca, nocna jazda)
 • Karta Family Winter Club - stworzona dla uczestników wyjazdów. Upoważnia do specjalnych ofert i zniżek w miejscu odbywania się wyjazdu w czasie jego trwania. Jest ważna na całą rodzinę.
 • sprzątanie końcowe (z wyjątkiem aneksu kuchennego)
 • pościel i ręczniki

Cena nie zawiera

 • wyżywienia
 • szkoleń narciarskch
 • opłaty klimatycznej

Ubezpieczenie rekomendowane

Ubezpieczenie rozszerzone w wariancie: Pakiet Rekomendowany lub Pakiet Super, z dużo szerszym zakresem assistance - sprawdź szczegóły.

Pakiet Rekomendowany – zakres super assistance – KL 35 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 15 000 PLN, Bagaż 1 000 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1 500 PLN, OC 25 000 EUR, sporty ekstremalne (jazda poza trasami) – Cena 1,25 EUR/os./dzień.

Pakiet Super – zakres super assistance – KL 100 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 30 000 PLN, Bagaż 1 500 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1500 PLN, OC 50 000 EUR, sporty ekstremalne (jazda poza trasami) – Cena 2,5 EUR/os./dzień.

Dopłaty opcjonalne

 1. Ubezpieczenie od Kosztów Rezygnacji: koszt 2,95% wartości całej umowy Ubezpieczenie umożliwia zwrot kosztów do 100% m.in. przy nagłym zachorowaiu, wypadku- więcej informacji w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (szczegóły >>>)
 2. Szkolenia narciarskie prowadzone w grupach wiekowych z podziałem na 3 poziomy:
 3. Dzieci 4-8 lat 240 EUR/os (grupy śr. 5 os.) ok.28h tygodniowo;
  Dzieci 8-14 lat 200 EUR/os (grupy śr. 6 os.) ok.28h tygodniowo;

  • Uwaga! Minimalna liczba uczetników wymagana do uruchomienia grupy - 4 osoby

 4. Szkolenia narciarskie indywidualne (zakup na miejscu - liczba miejsc ograniczona)
 • gr. 1-osobowe – 40 EUR/ 55min
 • gr. 2-osobowe – 60 EUR/ 55min

Dodatkowe opłaty i inne koszty

Dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości – 1,2 EUR/os./dzień (dla osób powyżej 14 lat)

Kaucja zwrotna 200 EUR/apartament

Karnet w cenie

w cenie zawarty jest karnet 6 dni San Martino di Castrozza i Passo Rolle  (65 km tras).

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na 3 dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu. Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu

Ogólny opis regionu

 
Mała stolica Alp

San Martino di Castrozza to ośrodek narciarski położony na wysokości 1450 m n.p.m., u stóp Pale di San Martino - Dolomiti wpisanych na Listę światowego dziedzictwa Unesco, należy do gimn Tonadico i Siror.

Nad niewielką alpejską stolicą królują szczyty łańcucha Pale di San Martino, a otaczające ją nieprzebyte lasy i rozległe pastwiska nadają jej prawdziwego górskiego klimatu. Miejscowość szczyci się bogatą tradycją turystyczną, której początki sięgają połowy dziewiętnastego wieku, kiedy zaczęli tu przybywać pierwsi angielscy i niemieccy wspinacze.

To idealne miejsce dla rodzin oraz osób pragnących w aktywny sposób spędzić urlop pod znakiem sportu i zabawy. Szczyty dolomitów, takie jak Cimon della Pala, Vezzana, Rosetta i Sass Maor otaczają San Martino di Castrozza niczym monumentalne, zachwycające pięknem ramy.

San Martino di Castrozza wraz z Passo Rolle, tworzą renomowany ośrodek narciarski, w którym miłośnicy śniegu mogą liczyć na emocje nieporównywalne z niczym innym. Karuzela narciarska Carosello delle Malghe do której można dotrzeć korzystając z instalacji w Ces oraz w Tognola, to 45 km doskonałych tras , na których dni upływają pod znakiem doskonałego narciarstwa i wyśmienitej kuchni. W rejonie Colverde, zaledwie parę kroków od centrum, startuje kolejka kabinowa, obsługująca dwa szlaki oświetlane również w nocy. Dzięki znajdującym się tu instalacjom wyciągowym, turyści mogą w ciągu kilku minut dotrzeć do Płaskowyżu Pale, będącego istnym klejnotem Parku Naturalnego Paneveggio Pale di San Martino. Ta niewiarygodnie piękna równina, zawieszona na wysokości 2700 metrów n.p.m., jest idealnym miejscem do uprawiania narciarstwa alpejskiego oraz wycieczek na rakietach śnieżnych. Miejsce przyciąga swym urokiem osoby wrażliwe na urzekające i widowiskowe piękno przyrody.

Stacje narciarskie

 

Mapa tras narciarskich zobacz >>>>

 

Trasy narciarskie łącznie ok. 65 km. W tym łatwe 14 km, średnie 31 km,  trudne 16 km.

Trasy mieszczą się na stokach na wysokościach między 1370 m n.p.m. a 2654 m n.p.m. Stopień trudności tras sprosta nawet najbardziej wymagającym narciarzom.

Karnet w cenie

w cenie zawarty jest karnet 6 dni San Martino di Castrozza i Passo Rolle  (65 km tras).

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na 3 dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu. Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu

Karnety narciarskie

 
Karnet San Martino di Castrozza i Passo Rolle

Karnet umożliwia jazdę 6 dni na wszystkich stacjach regionu San Martino di Castrozza i Passo Rolle (65 km tras).

 

Wiek uczestnika Termin
07.01-01.02.2020
Termin
02.02-21.03.2020
Dzieci ur. po 30.11.2011 Gratis* Gratis*
Dzieci ur. po 30.11.2003 166 EUR 184 EUR
Dorośli 237 EUR 263 EUR
Seniorzy ur. przed 30.11.1954 213 EUR 237 EUR

 

 * Skipass Gratis dla dziecka urodzonego po 30.11.2011 przysługuje przy jednoczesnym zakupie karnetu dla towarzyszącej mu osoby dorosłej

 

 

Karnet Dolomiti Superski

Karnet umożliwia jazdę na wszystkich 12 stacjach regionu Dolomiti Superski.

 

Wiek uczestnika Termin
07.01-01.02.2020
Termin
02.02-21.03.2020
Dzieci ur. po 30.11.2011 Gratis* Gratis*
Dzieci ur. po 30.11.2003 197 EUR 219 EUR
Dorośli 282 EUR 313 EUR
Seniorzy ur. przed 30.11.1954 254 EUR 282 EUR

 

 * Skipass Gratis dla dziecka urodzonego po 30.11.2011 przysługuje przy jednoczesnym zakupie karnetu dla towarzyszącej mu osoby dorosłej

 

Sporting Residence Apt. 2-4 os. Free Ski

WŁOCHY - SAN MARTINO DI CASTROZZA - SAN MARTINO DI CASTROZZA
Hotel nie posiada ofert do rezerwacji.
cookies Ta witryna używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może służyć Państwu lepiej - polityka plików cookies.