Karta FWC

 

 

Karta Family Winter Club

 

Karta FWC została stworzona dla uczestników naszych wyjazdów. Karta upoważnia do skorzystania ze specjalnych ofert i zniżek w miejscu odbywania się wyjazdu, w czasie jego trwania. Jest ważna dla całej rodziny.

Specjalne zniżki w San Martino di Castrozza

 

Każdy uczestnik wyjazdu Family Winter Club może korzystać ze specjalnych ofert

Zniżki w dedykowanych miejscach

 

Voucher zniżkowy na skipassy 

  • 10-25% zniżki w wybranych  sklepach i restauracjach
  • 15% zniżki na wypożyczenie i serwis sprzętu SKI/SNB 
  Podczas zakwaterowania każdy uczestnik otrzymuje voucher, który umożliwia zakup  karnetu narciarskiego ze specjalną 5% zniżką

 

 

Wydarzenia narciarskie gratis
 

 

Wschód słońca - Kawa & Sztruks

 

Nocna jazda

Wstań z nami skoro świt i delektuj się bogactwem natury! Specjalnie otwarta dla nas gondola i przywitanie wschodu słońca na szczycie góry. Po tym wspaniałym przeżyciu zapraszamy wszystkich na wspólny zjazd po świeżo przygotowanym stoku. Gwarantujemy niezapomniane przeżycie dla całej rodziny. W schronisku na stoku oferujemy poranne włoskie espresso oraz gorącą czekoladę dla dzieci.   Sprawdź się w narciarstwie nocnym! Oświetlony stok i magiczna atmosfera sprawią, że będzie to bardzo udany narciarski wieczór. Uczestnicy FWC mogą liczyć na grzane wino, gorącą czekoladę i świetną muzykę. Stoki otwarte od 20:00 do 22:00. 

 

Treningi na tyczkach

 

Apres ski

Dla wszystkich posiadaczy karty FWC, od poniedziałku do czwartku, zarezerwowany jest w godzinach 10-12.00 specjalny stok treningowy, na którym można próbować swoich sił w jeździe na tyczkach.   Codziennie po nartach w naszym namiocie serwowana jest gorąca czekolada dla dzieci i świetna muzyka dla dorosłych. Planujcie szaloną zabawę i tańce w butach narciarskich.

 

  
Zawody narciarskie i rozdanie nagród

 

Zawody odbywają się ostatniego dnia wyjazdu. Mogą w nich wziąć udział wszyscy uczestnicy, nie tylko ci, korzystający ze szkolenia. Dla wszystkich dzieci do lat 8 przewidziane zostały medale za udział w zawodach, a dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach nagrody specjalne. Zawody odbywają się w określonych kategoriach wiekowych (w zależności od liczby zapisanych osób).

Zaplanowaliśmy następujące kategorie:

zobacz propozycje zakwaterowania - szczegóły tutaj